FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bokhylleskåp 4798158

nr 479 8158

Bokhylleskåp

Lenght: ()

50-tal, längd: 96, djup: 36, höjd: 166 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 100

Monday August 13 2007
at 16:53:51

9/8 22:53:47 1      Vinnande bud
13/8 12:41:48 1      justering av budtak